Teksti Origjinal

keep my name on ur mounth
before i slap
red and black for life
and i swear im proud

sot jom bo qefli
2-3 gota i kom pi
me zemer po ju thom ca boj e boj
me shum per inatin e njerzve
they think are close to me
ato e bej per per inat-g
kjo eshte per ata qe po dojn me e dit
jam lind ne tropoj rrit ne angli
probleme per cdo dit
ca kam bo kurre si bie pishmanit
edhe pse sen skam qit ndrit
thojn se kam ndryshue
skam faj une ka faj kurbeti i zi
here we go, ne na pret me nje stil te ri
se kam dit njerzit po ndryshojn
me fjal me kan lodh me kan merzit
let me beat fuck the system free easy

spo ma nin se ca tha
se un e di ata vec fjal kan ( 2x )

jam i paprekshem i pavdekshem
sjam sikur kta tipat tjer
per fam kurre se shes veten
plasi mfort le te preken
jam ku jam sot shoki
se gjithmon e kam thene te verten
per shoqnin ate e din se un e jap jeten
goten e coj me fund shpejt shpejt sillma tjetren
ju kam thon
prej fillimit deri tash jam i njejti person
qe jam kon
fuck'em lej tflasin vec fjal kane
prej inatit lej tplasin
besom kur t.thom ca ta ben i joti
sta ben as hasmi
no word ever lie stilin e kam gangsta
till the day i die

spo ma nin se ca tha
se un e di ata vec fjal kan ( 2x )

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020