Teksti Origjinal

qef,qef,qef(hopa)
qu be me te le (e hajde)
nat,dit,nat s'do na njohin grat
shpi,pun,shpi jeta na u nxi
ora 7 nuk shtrihem ne krevat
na iken e e edhe dritat
dhe une laj thithat

Ref:
ora 12 kaloj,kaloj
njeri tjetrin sot dota shpetojm
problem ne s'kena beqar ne jena
dhe te martuar ne s' ndryshojm (o qen)

sa,sa,sa (hopa)
sa jetojm ne sa
pse,pse,pse,pse jetojm ne pse

ne,ne,ne vdesim pak per qef
je,je,je,njesoj si un ti je
nje rast nga ti po prisja
u ndezen dritat

Ref: 2x
ora 12 kaloj,kaloj
njeri-tjetrin ne do ta shpetojm
problem ne s' kena beqar ne jena
dhe te martuar ne s' nryshojm (o qen)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020