Teksti Origjinal

O kur shkova nuse moj
O diten e pare
Duke lare pjatat moj
Theva nje filxhan x2

Ref...x2
Jasaman amane moj
Oj vjerre me fale

Seç i thash une vjerres moj
Oj vjerre me fale
Nuk ka gje moj bije moj
Behet dhe zarar x2

Ref...x4
Jasaman amane moj
Oj vjerre me fale

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021