Teksti Origjinal

Shyhreti...
Pse m'bone marak moj zemer
Pse m'bone marak x2

Remzija...
Dilem para deres moj çik
Se zemra m'u tha x2

Motrat Mustafa...
Hajt moj çik
Mos u ban marak
Do t'i çoj un msitet aman
Mos m'i kthe dur that

Shkurta...
E hajt moj çik
Mos u bon marak
Do t'i çoj un msitet aman
Mos m'i le dur that

Motrat Mustafa...
Dil e tregoj msitit çik
Se me mu ke ra n'dashni x2

Shkurta...
Fjal e bese moj m'i ke dhan
Perveç teje s'marr kerkan x2

Shyhreti...
E hajt moj çik
Mos u bon marak
Do t'i çoj un msitet aman
Mos m'i kthe dur that

Remzija...
Hajt moj çik
Mos u ban marak
Do t'i çoj un msitet aman
Mos m'i kthe dur that

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020