Teksti Origjinal

Lea:

Sot jom ka vi ??
veshu me shije
ndjehu leht
si per qdo dit
ti je shum i mir
veq gabim e ki?
nese nuk leviz
me pak ti

Shtrije ntok
On the floor
make her body
scream more???
make her feel
Shtrije ntok
On the floor
mbeshtete te ju
oh more
nuk eshte e veshtir

Gezim:
I GOT YOU ON MY MIND 4X

Blasta:
.......?
c*cat e thob*n me ja vrejt o leht
qka i thu si kerset indiferente komplet
e imagjinoj veten me to nbregdet
po menoj pa brek n'det
tpremten e tshtunen e pres per me e pa
syt rri tu i la pa e pa mu kan tha
e po du me i fol
jom ka qes tym
5 dit gjum se mduhet inspirim.

Lea...
Shtrije ntok
On the floor
make her body
scream more???
make her feel
Shtrije ntok
On the floor
mbeshtete te ju
oh more
nuk eshte e veshtire

Gezim:
I GOT YOU ON MY MIND 4X

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019