Teksti Origjinal

Kto rima qe po i thurri i boj ma t forta se guri
Inat-g nuk i pranojn se tani krejt famen jav pshuri
qaj skeleti vet i 10ti qe ec vet midis qyteti
Kush i plasi inat-g njo e dojn kejt mileti
Edhe dushmont um dojn po ata se pranojn
Pot perbej ku dush se bash kejt senet mi ngojn
E tani qojn komente vari ka*i ky kengetari
Po nese nuk um don mu ti qa pe ngon mas pari
Dopsira pa ftyra krejt ty tka dal yndyra
Mos um detyroni...
Se shum i kom qef bile kurr ngjys si lo
Tani me bo me bo me tpa krejt cop kom met bo
I prap e i urt jom kan edhe si fmi
Se tmiren edhe tkeqen prej ateher e kom than nsy
Me rrejt nuk di se nuk don Gold AG
Se prej A deri nZH krejt i mbroj fjalt emija

REF:
Se kejt jon dopsira kur aga o knej
Bjermi teton se kejt ftyrat jav thej
Mos u nxej dost hiq mos i jep siklet
More bonu me kon dush se un tkalli veq vet

Do repera n tastiera ajrokrema gangstera
Po hajn mut me gishta po kurr sdalin te dera
phu bre nanen shum e tutca ishi kan
Ti Goldin sun e shan kejt Prishtinen me ta dhan
Tani thu kishe spo du se ata mirren me mu
Thu edhe s`thu jon dy sene me guxu
Se sa qe nuk don veq nuk mun se msakaton
Um rrxon kur e bon virgjine mamin ton
Po po pritoj me sha po sdurohen kta muta
Kaniher kur mshohin mkqyrin si huta
Jom knej e anej n kejt boten prezent
Dosta e jarana kena nsecilin ven
Fansa ma trent se te AGA a ke pa
Krejt jon si vlla me vlla e kallin flak me qa ka
E din teton qe se boj per emer
E ajo qe na lidh osht veq dashnia n zemer

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020