Teksti Origjinal

(2x)
2Lot me pikojn
oo shpirti im
pse me len te vetem
sa je e pa mshirë

(2x)
U ndam në erresirë
At natë kur binte shi
Më puthe njëherë
Më the lamtumirë

Ref
2 Lot më pikojn
Oo shpirti imm
Pse më len të vetëm
Sa je e pa mshirë

2 Lot më pikojn
Oo shpirti imm
Pse më len të vetëm
Sa je e pa shpirtë

2x
Ato fjal që i kujtoj
Zemra më vajton
Të dua vash të dua
Pa ty s'mund t'jetojë

Ref
2 Lot më pikojn
Oo shpirti imm
Pse më len të vetëm
Sa je e pa mshirë

2 Lot më pikojn
Oo shpirti imm
Pse më len të vetëm
Sa je e pa shpirtë

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019