Teksti Origjinal

dashuria eshte e vjeter
degjoni o miqte e mi
galie ka vene pengesa
kete e quaj dhashuri

(Ina)
perseri ndjehem vetem si cdo nat
motivi je ti genjeshtrat s kane kufij

(Altin)
degjoje zemren ti asgje nuk ka rendesi ska rendesi

(refreni)(2x)
dashuria eshte e vjeter
degjoni o miqte e mi
galie ka vene pengesa
kete e quaj dashuri

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019