Teksti Origjinal

Baby baby please
get down on your knees
Hajde ti hajde (hajde ti hajde)
Po do me pa vet (po do me pa) veq qa din me mbo
A munesh mem mrri, veq po do me dit
Ti mu per veti (Ti mu per veti)
Ti mu per veti je ka din mem bo.

E kom rrejt veten se sjena per njoni tjetrin
U nda pej meje dje, sot e nxoni tjetrin
U nda pej meje dje, sot e nxona tjetren
E kam dasht teper, po kurr ma shum se veten
Asnjona sum ka shti me kesh si ti
Asnjoni e di nuk t’ka shti me kajt si une
E di qe ke dasht mu nda plot here pej meje
Po une e kam dit gjith qe s’munesh

[Chorus: 2x]
Une sjam ai, as ai aii
Sko me kon ai, as ai aiii
Um ke thon, mke thon, mke thon
Qe ki me mdasht gjithmone

Vet po dalin fjalt, vet o ka i shkrun dora
Thojn koha i sheron krejt, po ktu u nal ora
Hale um vjen inati, po sta kom inati
Hale jam qut ton naten, kur tshoh me at papakin
Nuk o ma i mir se une , e di
Sknaqesh me to si me mu, e di
Kjo kang o per ty, e di qe e din
Veq qysh e ke pas ma heret me mu, se ki

Jo se ki, jo kurr nuk e ki mo
Nuk je tu e dit
Qe nuk ki mem prit mo
Kurr me pas si une, jo si une
Se si une ska

Jo, jo nuk e ki
Jo kurr nuk e ki mo
Nuk je tu e dit
Qe nuk ki mem prit mo
Kurr me pas si une,
Se si une, jo si une ska

[Chorus: 2x]
Une sjom ai, as ai aii
Sko me kon ai, as ai aiii
Um ke thon, mke thon, mke thon
Qe ki me mdasht gjithmone

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020