Teksti Origjinal

E Hene
E Marte
Merkure
Ti nuk vjen kurre
E Enjte
E Premte
E Shtune e Djele
Ti ku ke ngele

E hene e hene
e marte e marte
e merkure e merkure
ti nuk vjen kurre
e enjte enjte
premte premte
e shtune e djel
ti ku ke ngele

E Prite te hene
E prite te marte
Prite sa u be java 7
Java 7 e une 8
prite e mbeta vete

Nuk Vjen Lege
Me le si kallogre
Te pash lamash
Do vish Avash Avash

Nuk Vjen nuk vjen
Legen Legen
Me le me le
si kallogre
Te pash te pash
lamash lamash
Do vi do vi
Avash Avash

E Prite te hene
E prite te marte
Prite sa u be java 7
Java 7 e une 8
prite e mbeta vete

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021