Teksti Origjinal

Me hair e me te mbare
More djale x2

Qe na bere kete dasem
More djale x2

Gezove nen e babane
More djale x2

Qe na bere kete dasem
More djale x2

O kjo dhenderri e pare
More djale x2

Flori e margaritare
More djale x2

Gezove nen e babane
More djale x2

Edhe miqesin me rradhe
More djale x2

M'u shtofsh u befsh nje mehalle
More djale x2

Si gruri qe mbin ne are
More djale x2

Gezove nen e babane
More djale x2

Qe na bere kete dasem
More djale x2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021