Teksti Origjinal

wtf sje kam ngje, oke bitch qe
jom reperi ma i smut qe nsheher najher e sheh
F.E.S.T.I.M.
lyrical son the motherfucker name
kshtu qe nihum, ishmi, thirrum t 'iqi
merre numrin pa problem, xeher e shkrujti bitchi
meniher e hypi nkerr e nler duhna me hec
kom shum pak naft se prom dikush ma paska pec
me cef, apo kumedit me qfar aleti
nonen e klloshorve e kisha zHduk pi qyteti
kqyre qa vjedhin e ku mos mu qart
me mujt mi kap,mos mi lon as nhart
nejse e vazhdoj rrugen tu u bo
nervoz me jeten
qe sa jom met pa gjum plus e kom hup kuleten
tu e grrith veten, um kerset telefoni
allo, rihke baben sa nervoz koka bo njoni
e kom do rabi tmir, qe don me hup vetdijen
so nice e ka shijen, man ku **** je , po shihem
un jom nshpi, prit qaty rri
vi tmar , dalim veq un edhe ti
e per sa me dal , dil per ni minut
kto e ki sigurt, edhe pse koka bo mut
shum kolon e madhe , fuck it koka bo llug
op zgjedhjet it mas dy jave , vakti o mi ndreq rrugt
njerzt lypin pun ,pare ska havera
veq nmahallen tem jon mas pakti 10 dillera
mo ki dhe kullera asi qe i don babi
mangupa ngillera, me juve jom horli
puff puff pass, just like ms. morly
smoke the green ,shit yep you can find me
in the studio , i bring it the hit
my name is the huliu, but am to hot on a beat
to got , sleep with the fishez forever
.............………
lyrical got it luck, my block is my clock
i tik and i tak
now wtf , spo di qa po foli, shumica smarrin vesh
veq pe din qe pe lodhi
qe prap ndodhi , me dal ni sen kejt
ata qe bohen gips eata at qe rrin straight

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020