Teksti Origjinal

N'Diskotek me pistolet
Qka ndodh ndisko sbon me vet
Nese don me ardh hajde ma shpejt
Hin i kthejllt po nuk del njejt
Srri N'VIP po n'shank une
O C*c e mir hajde pak te une
Bire thoben ngat te une
Pina shume shkojna zhag te une
Edhe neser nuk tnjoh une
Jojo nuk po du problem
Du mu knaq tlutna lem tlutna lem
Qa po vjen knej
Sa tdush ki ven
Kom ardh me nxon femna
Jo mu kqyr me djem

(2x) N'Diskotek me UZI
120 Pulsi , qka k*ri po kqyr

Hands up , bitch is stick up
Ndisco me UZI jom ardh
me 1 pick up

Bitch jom i ktuhit mos mthirr
NIGGA
So siqo me dru hill , na jena ekipa
The shyt gets bigga , bang stash Ye como`

Si twiter mayneee , bitxh wanna follow
(2x)I kisha hyp nshpin e mi gra sikur POLO

Prap beati msusit , remix ckemi
O ka mbo me loose it si EMINEMI
Lem me gjujt Aaaa me uzii
Aaaa me uzii

(2x)N'diskotek me UZI
120 pulsi , qka k*ri po kqyr

Uzi ngjep msusi nrep
Jo une po plaki me Uzi tvet
Shkune more thoben pussycat
N'Diskotek me Diskorrek
E kena bo njet me 1 Disco track
Me thy qafen n'Disko-diskoneckk
Sjom une Pis no Disrespect
Party bari , p*dha , lek
u got 100$ bill get yo hands up
u got 50$ bill get yo hands up
u got 20$ bill get yo hands up
Shut da fucc up Durt nalt kjo o weq plaqkë

(2x)N'diskotek me UZI
120 pulsi , qka k*ri po kqyr

Kush si çon durt nalt
osht tradhtar i kombit
Heeeej sa patrioti
Pom pelqe sa mire po dokeni
Hajde bohem bashk edhe e majna pozen
Kater vet ndiskotek
Bitch kena ardh me arm te nxeht
Nese don beef me neve ki me gjet
Pash familjen mos na pyt
Uuu sdi a pom sillet mu
a pom doket kret clubi o tu u rutullu ?
Nese don mem kuptu
Merri edhe ti si une do shoots ntru
Shots ku ?
Shots tru
Masnej edhe ti si une nuk di cka thu
Nfakt spo di as qka kom shkru
Futja prap mire o tu mtingllu

(2x)N'diskotek me UZI
120 pulsi , qka k*ri po kqyr

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020