Teksti Origjinal

OKEJ, OKEJ
Njo, Dy, Njo, Dy
Cwei, Drei

AHA, STRIKE BEATZ HOMIE
STRIKE BEATZ HOMIE.

REFRENI (LYRICAL SON):

Prap Back, Fresh direkt prej Furrës/
Mic Check, Ju pe dini Procedurën/
Qoni Durt nalt Kejt, Ma ma Mani Durt nalt Kejt/
Prap Back, Fresh direkt prej Furrës/
Mic Check, Ju pe dini Procedurën/
Qoni Durt nalt Kejt, Ma ma Mani Durt nalt Kejt/

LYRICAL SON:

Plot Vjet plus Plot Rep Kena/
Na Bash kqyre Hala Jena/
ON TOP me Hip-Hop t'Smut/
Qka do që del tjert pi gjun/
Shum poshtë, po menoj Shum posht/
t'Boj Blozhdë, munesh me m'thirr BOSCH/
Municion, Rima Fresh shum Posh/
Un e Axhi KRESH kena shum Sosh/
Qfare t'dush kena Tema, Dialog/
E bojm 1 Katallog, sa me pas ma leht/
Me ju msu me Repovat Najs/
Ju me shitë Muzikë, e Jo Bërllog n'Treg/
Po kot, po get se kan nijet/
Ata mu kfjell se shum jon Wack/
Krejt Tekstet shkret/
Ju jeni ANALFAREP/

MC KRESHA:

Po dojnë me kon t'Famshëm/
E me Sound Jasht shum/
Nuk o' Rep me kon veq i Pashëm/
S'kom faj Un që Ti je plak shum/
Ti ki Rep n'gjak Pak shum/
MAN, The ICE CREAM Man, thirrëm MAGNUM/
Qa kari me shitë Man, qite 1 Album/
Takti për Ty u bo sen i pakapshëm/
Edhe Fati tu ka shkurtu PA PLUM/
n'Fakt Un, Jom pak BUSY se kom shum PUNË/
Paret mirë i njoh, a me Ty u keqkuptun/
Un jom out of space like like raised in Neptunes/
Ti je Reperi ma i dobt që e qesin n'iTunes/
STICK TO THE SCRIPT, Serious Shit/
Vraj Hite mas Hiti yeah, Serial Kill/
Tu shitë Tripa, kishe Na VIP-a and Shit/
Photo Chips, jau thej Eshnat jau boj VIPA CHIPS/

REFRENI (LYRICAL SON):

Prap Back, Fresh direkt prej Furrës/
Mic Check, Ju pe dini Procedurën/
Qoni Durt nalt Kejt, Ma ma Mani Durt nalt Kejt/
Prap Back, Fresh direkt prej Furrës/
Mic Check, Ju pe dini Procedurën/
Qoni Durt nalt Kejt, Ma ma Mani Durt nalt Kejt/

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020