Teksti Origjinal

1.
Edhe ni nat mengjesi
Pa ty qel s'jom i qet
Se menimet per ty s'nalen
Nihna vet, vet kam mbet
Ni pik drit du me pa
Me pas gjithqka ma let
Me harru me u nda
Ajo s'ka vend ne ket jet

Deshta me kan opcioni yt
Per qdo dit /BABY
Dashnia jote si per sherr
U hargjit su arrit /EDHE
Fjalt qe thoshe deri dje
Askujt mos ja perserit
Nese t`ndodh i njejti rast MOS U HABIT

refreni.
Se ke iden sa m'ke lendu
Kur je largu
Qe 2 vjet s'je ma me mu

S'du me t'kuptu
Qa je ka thu
Veq du sa ma larg prej teje me shku

Shkun do jav shkun do muj
E u bonen dy vite
Ti prite qe dot t'kthehem
E di kta e prite
Se di qfar zemre pate
Po me m'lendu ti arrite
Mbet pikpytje e madhe
Athu pse ti ike

Per veti gjej rrug dalje
Po per ty nuk e di tash
Shum fjal qysh n'fillim
Nese i man men i folem bashk/EDHE
E ki dit qe nese prishet
Mo nuk do t'kthehmi prap
Rruget tona ndahen ndysh
Tash t'uroj fat

refreni.
Se ke iden sa m'ke lendu
Kur je largu
Qe 2 vjet s'je ma me mu

S'du me t'kuptu
Qa je ka thu
Veq du sa ma larg prej teje me shku

Refreni
Se ke iden

Sa m'ke lendu

Kur je largu

Qe 2 vjet

S'je ma me mu

Lyric Master sa ma
Lyric Master Larg
Sa me larg

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020