Teksti Origjinal

[chorus]
sa dit sa net une ty ti dhash
sa dit sa net i kalum bashk
amo ty je me tjetrin tash
gjithcka mes meje teje.. ka perfunduuu

girl i'll really miss you (x3)

I really really miss ya

Boj ton diten hapa edhe rri menushem
e di qe kohve t'fundit une kom gabu shum
jom bo nervoz me ty manej kam dal pi vetes
jom perla me ty non stop me probleme
Now you're gone and i still i miss you gal
per gjdo tkeqe qa ta kam bo t'lutna mfal.
Mfal (3x)
e tash kom ni qe je me tjetrin
kurxho mes neve dyve mo so si ma heret
edhe jo spo munona me tkthy
veq pi kujtoj une kohnat me ty
je kan me mu tan diten
je kan me mu qdo nat
kur jom qu nmengjes
une ty tkom gjet nkrah
i really really wish i can kiss ya,
but now you're gone baby girl and i miss ya

[chorus]
sa dit sa net une ty ti dhash
sa dit sa net i kalum bashk
amo ti je me tjetrin tash
gjithcka mes meje teje.. ka perfunduuu

girl I'll really miss you (x3)

I really really miss ya..

E di qe kom gabu ,
e di qe tkom lendu
amo prap nfund une duna me pranu
qe per ty malli um ka mar
edhe qdo dit kom prit diten kur ti ki me ardh
gjithcka ka me kon njejt si heren e par
amo jo ti spo vjen ditet po hecin nkalendar
a tkujtohet kur na 2 thojshim
ska lidhje per pengesa na kena me ja dal
premtimet qe i bonem amo nfund meten veq fjal
manej kalun edhe shum muj
gjithcka mes neve u tret si 1 tablet en uj
sa shum pom mungojn kohet e vjetra
Buzqeshjen nftyr spo ma kthen mo as tjetra
e merzitshme pom doket krejt bota
se pom mungun gjithcka ca asht e jotja

[chorus]
sa dit sa net une ty ti dhash
sa dit sa net i kalum bashk
amo ti je me tjetrin tash
gjithcka mes meje teje.. ka perfunduuu

girl I'll really miss you (x3)

I really really miss ya
Girl i will really miss ya

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020