Teksti Origjinal

refreni 2x
lajmi keq vec kur e nin
ven banda aksion ne cdo qytet
femra pare edhe pije
dhe kur duhet arma flet
jo mo nuk na kerset
banditat dora vet
inaort po bojn shum lek
po fillim dhe funit e kan ne xhep

Dopio-o
ding dong hej cohem nkom
secili p*** none n'pun t vet
dhe seni i rond hi ngat n teron
e ke gratis e jo me lek
te ton njisha jan kon
deri diten qe hym me bo rrep
edhe ishat tash mbeten nzon
qe po tkallxoj qysh tek
se nrrug nsken edhe estrad
njoni xhep plot edhe tjetri that
dit e rand per do rrepera qe jan kap
i shkurtoj gojen kur dojn me zgjat
se ort e vona si zo asni nat
se thell nzemer majn veq inat
du me dit ku me dal ku me u kap
nese e provon ke me ra prap
J.K.N
Se kan dit kur aty o pa pik
krejt jan habit qysh kena arrit
me stil taktik fllow edhe bit
edhe krejt publikun e kena habit
12 vjet per rrep hip-hop
mos thuj pse se tkerset fort
po du me dit a i ke xhepat plot
kur je qashtu je ngjum spot
ska mo milimili kush jen na kejt po e dini
dhe tash cka mund ta arrini
ska mo milimili kush jen na kejt po e dini
dhe tash cka dhe tash cka
refreni 2x
lajmi keq vec kur e nin
ven banda aksion ne cdo qytet
femra pare edhe pije
dhe kur duhet arma flet
jo mo nuk na kerset
banditat dora vet
inaort po bojn shum lek
po fillim dhe funit e kan ne xhep

cartani
ska si ty po shtyhen ntekste
bile bile paskan vese
kur nrrug nuk paskan gjese
sikur dalim na dallohen ne ecje
armiqt rriten si thonj
na jena sikur presje
te ton i kom njilloj
mir se tvini 2-she 3-she
shpull mas qafe shttt ska llafe
cunat e mamit kan bo grup
mduket se jan shoqata grave
kurqysh ka na thuj ti nuk hup
pusy gojs ju japni gojs
mretnia lojs buk molsin
edhe kur lujm me zemer shkrujm
se nuk du me dit a ka renci

albboy
pse pse me pas renci
cka me ju shty bo banda me ju
zotsia e prej tmadhit zot
vullnet talent me per triumfu
kur tshihem nsy skeni ka me shku
krejt ju e dini ca munem me bo
dy dur per ni kry se per ne per ju
qysh kur ju jeni mus me sha
three day ti muj me na pa
reality show qe ta fik deren
thirri biri ton po me ne nuk ka
na dallojm kur na shohin ceren
atmosferen e djegim ca tshohim e prekim
kejt estrades ja peshkojm xhepin
for big qysh e gjujm bymm

Refreni 4x
lajmi keq vec kur e nin
ven banda aksion ne cdo qytet
femra pare edhe pije
dhe kur duhet arma flet
jo mo nuk na kerset
banditat dora vet
inaort po bojn shum lek
po fillim dhe funit e kan ne xhep

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020