Teksti Origjinal

Sa mall sot kam,
ty te kem qe te them
te me falesh shume,
Se nuk mundem te te kthej dot

Lutem ne Zot perpara se une te flej
te t'pershendes
E te thote se sot,
me mungon si asnjehere,
Ne rrugen tende eci e lire,
si kujtim si nje premtim,
Si mund te t'harroj,
jetova femijerine

Sa mall sot kam,
ty te kem qe te them
te me falesh shume,
Se nuk mundem te te kthej dot
Sa mall sot kam,
qe te ndjej perqafoj
sikur nje minut,
Do me presesh ti ma premto!!

Sikur te kisha une ne dore,
do te lija te jetoj,
E kujtoj dhe sot,
si nuk munda te t'shpetoj,
Jeton ne mua thelle ne shpirt,
Sa te ngjaj dhe ti e di,
Me beso nuk kam gjetur,
ende une nje si TI!

Sa mall sot kam,
ty te kem qe te them
te me falesh shume,
Se nuk mundem te te kthej dot
Sa mall sot kam,
qe te ndjej perqafoj
sikur nje minut,
Do me presesh ti ma premto!!

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020