Teksti Origjinal

Kam ran n`hall mdridhet zemra sonde s`je si heret t`jera `ke ndryshu krejt qind per qind zemren time po ma nxin [x2]

Dashurin qe ta kam fal hajrin zemer mos ja pafsh`nuk e do vec me inat`kurr ne jet si ty skam dasht [x2]

zemra sa tka mall me ti than sonde 2 fjal` prej ksaj lot qe mkan piku per gjith jeten tkan met mallku.[x2]

Dashurin qe ta kam fal hajrin zemer mos ja pafsh`nuk e do vec me inat`kurr ne jet si ty skam dasht [x3]

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020