Teksti Origjinal

Ajo me emocionon
Ajo po me fikson
Ajo ndezi zjarrin kete nate.
Ajo me provokon
Ajo po me terbon
Ajo ndezi pasionin sot ne club.

OnyOx, just like a star
You got to feel him now
You got to hear this sound

A-Coffee, sweet like sugar
You wanna lick it now
Like a lollipop

Ajo m'kerkon
Ajo po don
Me kercy me mu se kam style
kam klas

Breakdance e boj
Te gjithe m'shikojne
DJ come on jepi super bass

OK!

Introduction.

O sa te paska hije kur kercen
Ti princeshe, ti princeshe.
Sa bukur e tund belin me lezet
Ti princeshe, ti priceshe.
Je kercimtarja me e mire n'qytet
Ti princeshe, ti priceshe.
Me zgjate jeten kur me buzeqesh
Ti princeshe, ti priceshe.

Ref:
Ajo me emocionon
Ajo po me fikson
Ajo ndezi zjarrin kete nate.
Ajo me provokon
Ajo po me terbon
Ajo ndezi pasionin sot ne club.

Ajo me emocionon
Ajo po me fikson
Ajo ndezi zjarrin kete nate.
Ajo me provokon
Ajo po me terbon
Ajo ndezi pasionin sot ne club.

Ajo flirton me mu
Ajo po don me bo
Step Up, ne mes te rrethit
Step Up, she rock it.

Ajo e di se une
Boj Robotic C-walk
Dupstep, ne mes qytetit
Dubstep, she brake it.

E di? Sa m'pelqen ti?
Me jep motiv te jetoj.
Me ty dua te jem tani,
Nen driten e henes te vallzojme.

E di? Sa m'pelqen ti?
Me jep motiv te jetoj.
Me ty dua te jem tani,
Nen driten e henes te vallzojme.

Ref:
Ajo me emocionon
Ajo po me fikson
Ajo ndezi zjarrin kete nate.
Ajo me provokon
Ajo po me terbon
Ajo ndezi pasionin sot ne club.

Ajo me emocionon
Ajo po me fikson
Ajo ndezi zjarrin kete nate.
Ajo me provokon
Ajo po me terbon
Ajo ndezi pasionin sot ne club.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020