Teksti Origjinal

Jalla mor bylbylo
Qe po knon n'Kosov x2

Jalla m'ka marr malli o
Veç me ty me fol x2

Ref...
Per vetlla t'syzezes s'te perpjekne
Ai m'dogje mori

Jalla mor bylbylo
Qe po knon mbi kry x2

Jalla m'ka marr malli o
Veç per arshiki x2

Ref...
Per vetlla t'syzezes s'te perpjekne
Ai m'dogje mori

Jalla mor bylbylo
Qe po knon mbi deg x2

Jalla m'ka marr malli o
Veç me ty me nejt x2

Ref...
Per vetlla t'syzezes s'te perpjekne
Ai m'dogje mori

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021