Teksti Origjinal

Mos i fshi ti lotet
mos jeto tek une.
Ne erresire pa mbarim - qaj dhe une.
Me fiket zeri- tek emri yt.
Jeton pa mua - ti
Me fiket zeri- nje jete pa gjume.
Dhe mbeta vetem une.

Se genjen me veten- ste genjej as ty
Ne erresire pa mbarim - qajme te dy.
Me fiket zeri- tek emri yt
Jeton pa mua- ti
Me fiket zeri- nje jete pa gjume
Dhe mbeta vetem une

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020