Teksti Origjinal

dy vajza jane per merak qe te dyja i kam pran e madhja vet se si kendon o ne rast te vogla rrugen sia nshon
vete me muzik ne jemi rrit e skemi qef tash me u korit
ku ka gezim ku ka hare aty jemi edhe ne

Ref:edhe sot edhe neser mbrema kurre sdo te ndalet kena
kurre sa te jemi gjalle kenga ska me u ndal e tret ne

knoj vet e treta n'kete mjedis zanin se kush po na nin e nje nga e triat bashk zemren sonte ktu e lash
tash jemi rrit sa shum me gzim nan kendova si me pare
ku mbet njeri me gzim te madh lum kosova qe ju ka

Ref:edhe sot edhe neser mbrema kurr sdo te ndalet kenga kurre sa te jemi gjalle kenga ska me u ndal

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019