Teksti Origjinal

Sado qe po munohesh, me to nuk krahasohesh
te gishti i vogel, asaj si afrohesh.
Sado qe zbukurohesh, ander sheh qe po fejohesh
veq ka mashtrohesh, si ajo nuk bohesh.

Badihava je ka dridhesh, bukuroshe ti po m'dhimesh
dridhu sa do,nuk mun mu bo si ajo
mos e nis me isharete, s'munesh me m'pas ti per vete
jo vec ti, po asnjo nuk osht si ajo

Se vec dy fije mend mi pase,
zemren mu ma kishe knaqe.
Mos bon siklet,
ti lem rahat se m'plase.

Vec dy fije mend mi pase
zemren mu ma kishe knaqe
si karramel
ti honksha ATO FAQE.

Sado qe po munohesh, me to nuk krahasohesh,
te gishti i vogel, asaj si afrohesh.
Sado qe zbukurohesh, ander sheh qe po fejohesh,
veq ka mashtrohesh, si ajo nuk bohesh.

Badihava je ka dridhesh, bukuroshe ti po m'dhimesh,
dridhu sa do, nuk mun mu bo si ajo.
Mos e nis me isharete, s'munesh mem pas ti per vete,
jo vec ti, po asnjo nuk osht si ajo.

Se vec dy fije mend mi pase,
zemren mu ma kishe knaqe.
Mos bon siklet,
ti lem rahat se m'plase.

Vec dy fije mend mi pase,
zemren mu ma kishe knaqe.
Si karramel,
ti honksha ATO FAQE.

Vec dy fije mend ti kishe,
venin asaj mund t'ja zishe,
e do ta dishe kuku'n o sheqero.

Vec dy fije mend ti kishe
edhe yllin n'ball ta kishe
ti duhet ta dish moj qik se
ti ngat asaj je zero,
ti ngat asaj je zero.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020