Teksti Origjinal

para meje lun e kesh,
mos ban me sy se marrin vesh,
po kendoj e kenga nuk pom shkoonnnn...
sonte tu bana jaran..

(2)luj luj luj se t'paska hije
ska kush lun ma mir se tije
qka mqoj zoti met pa tyy..
e nafak me ra n'dashni..

menzi naten e pres t'kaloj
dora jote t'me shtrengoj
se dashnia esht e fooooort...
do te n'dizet si baroooot...

(2)luj luj luj se t'paska hije
ska kush lun ma mir se tije
qka mqoj zoti met pa tyy..
e nafak me ra n'dashni..

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020