Teksti Origjinal

O hajdi motra t'ja fillojna Kanges Oooo
T'ja fillojna kanges
Jem motrat e vllaut oo
Ne ja kena Anen Ooo
E ja kena Anen

O hajdi motra t'ja fillojna defit Ooo
T'ja fillojna Defit
Jem motrat e vllaut
E ja bajm Shyretin Ooo
E ja bajm Shyretin

O hajdi hajdi ne të gjithë ta kallim Ooo
ne të gjithë ta kallmi
O Vllaut tonë O nusen t'ja marrim Ooo
O nusen t'ja marrim

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020