Teksti Origjinal

Sa shume me pelqen,por tregome si ta them veshtire ta them ne sy kur jam vetem me ty,pse njehere sme flet, pse zemren ma vret,sonte kur skam gjume po me mungon shume-Ti do te jesh fati im ne kete jete, deshte a sdeshte kjo eshte e vertete,ti do te jesh ai qe zemren ma mban deshte a sdeshte une e jotja jam-Ti me dashuron, por ende se pranon, askush sikur une nuk te don me shume,pse njehere sme flet,pse zemren ma vret sonte kur skam gjume po me mungon shume-Ti do te jesh fati im ne kete jete,deshte a sdeshte kjo eshte vertete,ti do te jesh ai qe zemren ma mban,deshte a sdeshte une e jotja jam,ti do te jesh fatim ne kete jete deshte a sdeshte kjo eshte e vertete,ti do te jesh ai qe zemren ma mban deshte a sdeshte une e jotja jam

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020