Teksti Origjinal

Mkan than shoqet mrame
merre moj merre plakun e 2x
o ju thaft goja mori shoqe
si ta marr un plakun e
tu e pas un djalin e
o bubu e aj nane
oj bubu jar nane
vaj burrat me vajzat e
shih vajzat shqiptare bukur hedhin valle
shih vajzat shqiptare bukur hedhin valle
Mkan than shoqet mrame e merre 2x
moj merre djalin e
o ju lumt goja mori shoqe
do ta marr un djalin e
qe a gzojna jeten e
oh bubu jar nane
vaj burrat me vajzat e
shih vajzat shqiptare bukur hedhin valle

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020