Teksti Origjinal

Bon qa bon pa mu nuk e don
Niher e provon e ma kurr nuk e ndrron
Sa her qe duhet jom i pranishum
ASNJO nuk e bon ma shishum

Hapshuuu

A pe she e vertet
Lypem ku dush let e ki mem gjet
E pse jom ma i miri ktu ska shum arsye
Kjo pun pa mu beso doket pa shije

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020