Teksti Origjinal

2X
I DERDHA LOTET UN PER ATE
E MBYLLA ZEMREN UN PERGJITHKE
E NGRITA GOTEN VETEM PER TY
E FIKA DRITEN MOS VIJE TI
DUART I ZGJATA TE PREKJA TY
NE ENDERR ISHA JO SERDHE TI
ME SHPIRT PO THRRAS
ZEMER KU JE
PORTEN E HAPUR UN DO TA LE
REF:2X
NJE LULE VYSHKET KUR SHIU NUK E LAG
NJE ZEMER VDES KUR DASHURI JO SKA
KJO VJESHT PO IKEN DHE DIMRI DO TE VIJ
POR JO PA TY.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019