Teksti Origjinal

Rruges me gure oj nane
Une kur kaloj e
Shof nji vajze te bukur oj nane
Shume e dashuroj e

Shof nji vajze te bukur oj nane
Shume e dashuroj e

Shume e dashuroj oj nane
Se asht simpatike
E kam dashuru moj nane
S'e la pa e ike

E kam dashuru moj nane
S'e la pa e ike

...

Nga dritarja me shikon
E me dore ma ban e
Prej maraku vajze e bukur
Ta kendova kete kange

Prej maraku vajze e bukur
Ta kendova kete kange

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020