Teksti Origjinal

Ajo mendonte se bente jete te cmendur
Dhe nuk e dinte se i cmenduri jam une
Do ta mesonte ajo nje dite do ta mesonte
Se me ujin dhe me zjarin s'luhet kurre

REF:(2X)
Misteret sjane per mua ndoshta ti se di
Njeriun e gabuar shpirt zgjodhe ti
Ste besoja kur me shihje ti me ato sy te shkruar
I kam lexuar...

Ajo genjnte qe kur zgjohej ne mengjes po genjente ajo
Se jepja veten asnjehere perpara saj
Do ta mesonte ajo nje dite do ta mesonte
Se nuk mjafton nje femer sot vetem te qaje

REF:(2X)
Misteret sjane per mua ndoshta ti se di
Njeriun e gabuar shpirt zgjodhe ti
Ste besoja kur me shihje ti me ato sy te shkruar
I kam lexuar...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019