Teksti Origjinal

Afrim Muciqi
ME DUHET TE VAZHOJ
TJETOJ PA TY
SI TJETOJ PA ZEMREN QE ME RREH
SYRIM IM NUK KA GEZIM
NASNJE AGIM
AFER NUK TE SHEH

BLERTA KRASNIQI
SYRI DALLENDYSHE VRARE
ME LOT UN QAJ PER TY
DIKUR ISHIM TE PANDARE
SOT SHUM MALL TE SHOH ME SY

AFRIMI&BLERTA
SKAM DASH ME TY ME U NDA
DASHURI E JETES SIME
PER PAT PA
NUK DURON KJO ZEMRA IME
PRANDAJ QAJ QAJ PER TY
SA SHUM TE DESHTA

AFRIMI
NUK DUHET TE GENJEJ
QE MPELQEN TA KALOJ PA TY
KET JET
VEQ SE JAM I RI E JAM SHUM
KJO SESHT E VERTET

BLERTA
DO TE THEM NUK KA PROBLEM
TJETER DASHURI DOT TGJEJ
E SA HER QE NATA VJEN
PER TY QAJ QAJ E NUK FLEJ

AFRIMI&BLERT[REF2X]
SKAM DASH ME TY ME U NDA
DASHURI E JETES SIME
PER PAT PA
NUK DURON KJO ZEMRA IME
PRANDAJ QAJ QAJ PER TY
SA SHUM TE DESHTA.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020