Teksti Origjinal

ALTINA:
nuk asht ne rregull kshtu
nuk asht ne rregull
pse se keni msu tekstin dit
koncentrim, koncentrohuni
imagjino Elenen vlla
hej bre qetesi
shum per mu kesh a
se punt i keni, tekstet i deni permendsh
rolet i keni ba, tash ju ka met veq me kesh
edhe njeher koncentrohu se munesh me bo

VIGANI:
El, el, elona

VIGANI:
el, el, elona
elonaaa
elona pot thirri n’emen n’emen
si me ja bo me ty nzemer nzemer
E di qe stilin tand se tradheton
ama llukun tem sun e gjon
eloona,
ja ja, je t'aime bonjeur, sava
nuk po di
si me ta shpreh
nje zemer qe te ndje

EDBERI:
sa e bukur je
yllin ti e ke
tka bo nana per merak
goce e bukur flak

si nuk ndalon
kado qe ti shkon
me nje shikim esht kjo dashni
bonu i fort shoku im

VIGANI:
ama mua ti nje shans
nje shans se kjo zemer don mem plas
kur e di qe ste kam ty

ti je ylli, hena dhe qjelli komplet
hajde ti me mu ta bojm boten ma nxeht
e di qe je humane ne pergjithesi
po toleranc duhesh me pas ti edhe n’dashni

EDBERI:
sa e bukur je
yllin ti e ke
tka bo nana per merak
goce e bukur flak

si nuk ndalon
kado qe ti shkon
me nje shikim esht kjo dashni
bonu i fort shoku im (X2)

VIGANI:
hej,pse se keni hek mer shuplaken

ELONA:
pse a t’dhimti a

TE GJITH:
HAHAHAHAH

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020