Teksti Origjinal

ti se din zemer sa mpelqen sa here vjen zemren ma then je ok ne qdo detaj po me merr shpejt me nje fjal a po ma jep ti vetem nje rast kete pun shpirti mos e zgjat boma ni here ti me shej me shum se kurr zemer te ndjej

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020