Teksti Origjinal

pshtilli mish me bita thirre sarma dhipin mos e lsho pa e qi mir thehet karma nese ddon fam shko nfaaklullltetin famma jo mu shit i smut se nkto rrug theket flama tuj abuzu me bari si hipik fjalt ma trona se gipsii nqerpik
nuk pe di shum saktsisht kon e kom
mik kon e kom armik sa po du me nejt
i fotft sa qe mkapet guha nklipp
papapapau kush karin kond e vrau
gjiko nket flow boy bitin e qau
bothen qaq tmadhe mshtin mee bo auuu
hip hopi em don thot gjizoskurasaauu
goja me griillza 7 gram bari i kom rizlla
kur ju vi nmahall mbaj qetsi mu ndi miza
jo mem bo kfinta se kkom kalu kto tripa
99 problemee asnjona so barbika
d

ref;i kena hi fellit ata po hejtiratin e haslliratin
tregohen t'kujdeshem mos me ra ndell, jo smunesh kurr me na msheeel x2

1 2 3 action jena nstudio section
we represent the streets out disfaction
no ,doubt e boj me passion
e lo zemren nqdo kang change we action
sboj hip hop me ata qe sdin me bo hip hop
ska Future me mu kur je reper i dopt
na jena dope nrrug me skateboard
ma hot se jay rock
dal nspot molotov shot .........
sjenni ju stars me femna e cars ju
boj per shok dhom mme 16 barrs
babsss
un e gjiko jena harsh
ju e keni shit ftyren veqq ppeer mmu dalluu nmaaz
Fuck it qysh ti me mu nbattle kur un e boj me zemer
e ti bon fake staples
yeez mos hii me mu nbeef se tprejj me kith ma zi se ...

(kith kith kith)

ref;i kena hi fell ata po hejtiratin e haslliratin
tregohen t'kkujdesshem mos me ra ndell jo smunesh kurr me na msheeel x2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019