Teksti Origjinal

(x3)
Me ballkan style
me ballkan style
me ballkan style
po bohet nomi

ti po bon sikur se don
e mas vetit pom afron
ty t'pelqen
ty po t'pelqen

Zemer sa mire dukesh edhe fshihesh
Minifundi ty pot ngrihet kur kercen
Kur po kercen

Don don ti don
e din mire se ca don
vetem vet po e kerkon
me nejt deri vone
une po t'dua shume natë
mos me t'thone asni fjale
se po jetoj
se po jetoj
me ballkan style

(x3)
Me ballkan style
me ballkan style
me ballkan style
po bohet nomi

Trupi jot po t'duket seksi
Gjithe ballkani gjithe mileti
po terbohen po po terbohen

Zemer dukesh edhe fshihesh
Minifundi ty pot ngrihet po terbohen
po po terbohen

Don don ti don
e din mire se ca don
vetem vet po e kerkon
me nejt deri vone
une po t'dua shume natë
mos me t'thone asni fjale
se po jetoj
se po jetoj
me ballkan style

(x4)
Me ballkan style
me ballkan style
me ballkan style
po bohet nomi

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021