Teksti Origjinal

Tingujt shprese po degjoj ngado
Shoh ne monitore, zemren te punoje,
Me kerkon ty doren ta shtrengoj,
Fryme marr, dua te jetoj

Ty te kerkon, te terheq, te largon
Nen flake rri dhe pret
Me erresiren sfidon, te frikson
Kristalet blu i kthen

Inst...

Veshur me POINTE (Puante) maje gishtash
Skenen ti pushton papritmas
Dita merr tjeter kuptim

Ref.
Ti po vallezon, krahet lehte, fluturojne
Ne ajer rri veshtron
Sot erresiren sfidon, e frikson
Kristalet blu i kthen

Brdg.
Si re e zymte, tek ti vjen
Edhe dielli bie flen, qetesi
Ftohtesia mbizoteron ngadale
Ti hap syte, duart ngre
Edhe buzeqesh plot jete, dashuri
Rri me mua prane ti shpirti im.

Uuuuuu...yeah

Ref.
Ti po vallezon, krahet lehte, fluturojne
Ne ajer rri veshtron
Sot erresiren sfidon, e frikson
Kristalet blu i kthen...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020