Teksti Origjinal

As me bukuri as me pasuri
nuk mashtrohet zemra met bo hile ty
as me dijamant as me rubin hile zemres tane si ban shpirti im

Ref: Ti je zemer ti je ska fjali te kota kur vlen zemra jote ma shum se krejt bota! (2)

Zemer zemer kujt mos ju dorzo nafaken te nesh te ti e sho, zemren time tani do ta kesh qfar dashni dot fali tash ti e merr vesh

Ref: Ti je zemer ti je ska fjali te kota kur vlen zemra jote ma shum se krejt bota! (2)

Ref: Ti je zemer ti je ska fjali te kota kur vlen zemra jote ma shum se krejt bota! (2)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020