Teksti Origjinal

Gjira:
Ai pom fol mu sene tflliqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol mu sene tflliqta
e don me bo memu gjithqka

A ka mundsi rruges qet me ec
Pa asni fjal, gjest ... niher i vike me kesh
Po tani u bo boll mo
ajo thot:Une ty nuk tnjooh prandaj mos um fol mo
Ai lidh inat e percjell dit e nat
fantazi osht me tlon nshtrat
njeri psikopat
Alisa ka frik
ajo sdin si me vepru
mthirr 2 nates tu qajt mem tregu se:

Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo memu gjithqka
Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo memu gjithqka

Ardi:
Alisa ej moj alisa
para deres ton diten te prita
a mdon a smdon mu sum intereson
kam met bo per veti
prej dites tpar tkom thon

Gjira:Ai lidh inat
e percjell dit e nat
fantazi osht me tlan nshtrat
njeri psikopat
Alisa ka frik
ajo sdin si me vepru
mthirr 2 nates tu qajt mem tregu se:

Ai pom fol sene tflliqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol sene tfillqta
e don me bo memu gjithqka
Ai pom fol sene tfillqta
e don me bo me mu gjithqka
Ai pom fol sene tfillqta
e don me bo memu gjithqka

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020