Teksti Origjinal

Te kam thene qysh ne fillim
Zemra ime nuk ka çmim
Sa t'jam gjalle e derisa te vdes
Me pare s'e shes

Ti miljona po te kesh
Te une fare nuk çojne peshe
Zemren thate e xhepat plot
Nuk jetohet dot

Ref...
S'jam lakmitare
Po jam e sinqerte
Dashurine qe dua
Parja nuk ma jep

S'jam lakmitare
Po jam e sinqerte
Nderroje mendjen
Qe te kesh sukses

Ke deshire ne sy me me ra
Kot shpenzove shume para
Çfare te vyn kjo pasuri
Kur s'ke dashuri

Ti miljona po te kesh
Te une fare nuk çojne peshe
Zemren thate e xhepat plot
Nuk jetohet dot

Ref...
S'jam lakmitare
Po jam e sinqerte
Dashurine qe dua
Parja nuk ma jep

S'jam lakmitare
Po jam e sinqerte
Nderroje mendjen
Qe te kesh sukses

...

Ref...
S'jam lakmitare
Po jam e sinqerte
Dashurine qe dua
Parja nuk ma jep

S'jam lakmitare
Po jam e sinqerte
Nderroje mendjen
Qe te kesh sukses

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020