Teksti Origjinal

Perkedhelu ti afer meje.
Merrma zemren, une te jap leje.
Merre easy, I'm not busy.
Smuj me nejt djal, do t'levizi.

Ref.2.x
Me nga mu, me nga mu.
Une nga dora s'du me t'leshu.
Me nga mu, me nga mu.
Vetem une di me ta shu.

Me nga mu, me nga mu.
Une nga vendi du me t'cu.
Me nga mu, me nga mu.
Vetem une di me ta shu.

Sonte zemer ti, me unifemer.
E me t'prek ty, s'du gje tejter.
Ne pa frena, ngusht do jena.
Zjarr do kena, zjarr do kena.

Ref.4.x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020