Teksti Origjinal

Veten time nuk e ndaj
Nga dashuria e saj
Veten time nuk e njoh
Kur zerin ja degjoj

Do te doja qe te isha me ty
Do te doja qe te shihja ne sy
Puthja qe me ka munguar nga ti
pikon ne shpirt

Ti me fal me fal me fal te lutem
nese une vonoj
ti me fal me fal me fal te lutem
edhe pak duro

Ref:2x
xhane xhane tek ti pritem po vi
mdogji malli larg teje aman
xhane xhane zemra ime je ti
me larg zemres nuk mundem te mbaj

Rruga mund te jet e gjat
ska dert vetem met pa
dete male i kaloj
gjith kohes te mendoj

Do te doja te isha me ty
do te doja te shihja me sy
puthja qe me ka munguar nga ti
pikon ne shpirt

Ti me fal me fal me fal te lutem
nese une vonoj
Ti me fal me fal me fal te lutem
edhe pak duro

Ref:2x
Xhane xhane pritem tek ti po vi
mdogji malli larg teje aman
xhane xhane zemra ime je ti
me larg zemres nuk mund te mbaj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019