Teksti Origjinal

Ti mos me prek se dieg
Jam mo e mira sot per ty patjeter
Terheq un si magnet
Ato me thone te gjith je kryeveper

Kujdes se dieg
Mos prek mos prek
Terheq me sheit
Si kryeveper

Kur du i jap play
Ti lshoju ma knej
Po deshe replay
3D un ta kthej dimension tjeter

Me nje program te fshi
Te bosh update per ty kjo eshte e tepert
Ti shpirt ske bateri
Mjaft fole fjale po hajt boje me veper

Program up date
Te fshij ty shpejt
Replay mo knej
Dimension tjeter

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020