Teksti Origjinal

1 ORBIT
CFAR ORBITI DON
SA DUHET
45 CNET
FALEMINDERIT
DITEN E MIR
DITEN E MIR
DITEN E MIR
MIRDITA
MIRDITA
A ESHTE E VERTET KUSH BLEN MALL 10 EURO JA JEPSHI 1 KILL PET
PO ESHTE E VERTET
SPASNA ME GZU SHUM
AH AH AH AH
SHTINE QATI
SA
10 EURO E 20 CENT
VEQ UNE MFAL DESHTA MET THAN DISHKA A BAN 2 ME MARR
JO SBAN VETEM KE BLE PER 10 EURO NESE BLEN PER 20 EURO ATEHERE BON
NUK BON NESE BLEN PER 20 BON
NU KESHTE FERR QISHTU
SHUM ESHTE FERR
HA AXH
JO VEC THASH ANI
MFAL QE PO PERZINA A EDI MASITI SHOQE NUK A KON

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020