Teksti Origjinal

Mos u mundo te kesh ate qe s'je
Nje cigare fikim e leme atje
Ne tel ajo bosh qe dikur ishim ne
Dita me kujton fjalet qe m'i thote

Nje mik qe vetem naten e takoj

Ref...
Sa keq per nje sekret duhet te qendroje vetem
Me keq askush jo nuk me ndihmon
Sa keq nje marifet jo nuk ta ndryshon jeten
Me keq si une dot njeri s'te do

Egos nuk i flet ajo bertet
Dhe kur vjen momenti ajo te vret
Si fajtor qe zemren time ajo e merr
Nata me kujton vetem nje arome

Nje shpirt qe dot me jo nuk e ndihmoj

Ref...x2
Sa keq per nje sekret duhet te qendroje vetem
Me keq askush jo nuk me ndihmon
Sa keq nje marifet jo nuk ta ndryshon jeten
Me keq si une dot njeri s'te do

Dita me kujton fjalet qe m'i thote

Ref...x2
Sa keq per nje sekret duhet te qendroje vetem
Me keq askush jo nuk me ndihmon
Sa keq nje marifet jo nuk ta ndryshon jeten
Me keq si une dot njeri s'te do

Sa keq per nje sekret duhet te qendroje vetem

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021