Teksti Origjinal

A E NJIHNI QIKIT DJAL
JO JO
NALU
KU PO SHKON
PO SHKOJ NE SHPI
KU E KI SHPIEN
E KAM MA POSHT VETEM ERDHA TE KJO RRUGA
CFAR RRUGE BE E KUJNA A KJO RRUG
E SHTETIT
CFAR SHTETIT MORE
SHTET JAM UNE KJO RRUGE ESHTE E EMJA
KAPENI

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020