Teksti Origjinal

Ni vajz nana Makaxhet
Nuk edu nuk edu
Qetamar une perjet
Vallahi sasht permu. 2 her


Ref.
Smartohem smartohem
Vallahi smartohem
Pasuri Pasuri
Nuk ka jet padashuri 2 her


Hajt moj nan Se exhaj vet
At zemra qemadon
Pasanike nuse sdu
Kur shpien nuk tagzon

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020