Teksti Origjinal

nise nise dasmen oh motrat e mia nusja nga tirana po na vjen te shpia.
o nise nise dasmen oh motrat e mia o nusja nga Tirana po na vjen ke shpia.
per vlla qysh e kallim defit qysh i bina por sa vjen dhe nusja e mer vesh Prishtina.
per vlla qysh e kallim defit qysh i bina por sa vjen dhe nusja e mer vesh Prishtina
nise nise dasmen o motrat e mia nusja nga tirana po na vjen ke shpia.
o nise nise dasmen oh motrat e mia o nusja nga Tirana po na vjen ke shpia.
shpojuja duvakun dhonderr si zotni dojm ta shohim nusen o ju miqt e mi shpojuja duvakun dhonderr si zotni dojm ta shohim nusen o ju miqt e mi.
nise nise dasmen oh motrat e mia nusja nga tirana po na vjen ke shpia.
o nise nise dasmen oh motrat e mia o nusja nga Tirana po na vje ke shpia.
marshallah moj lule marshallah boja nones zemren naaa temen ma hic pa nal se martoj ma te mirin djal.
marshallah moj lule marshallah boja nones zemren naaa temen ma hic pa nal se martoj ma re mirin djal.
mos ki dert moj lule se je msu dy fish per nuset e mira bojna shum gjymysh.
mos ki dert moj lule se je msu dy fish per nuset e mira bojna shum gjymysh.
marshallah moj lule marshallah boja nones zemren naaa temen ma hic pa nal se marton ma te mirin djal.
marshallah moj lule marshallah boja nones zemren naaa temen ma hic pa nal se martoj ma te mirin djal.
ma te mirat urime per lulen cai dina se na e bon hysmetyin cajat kur ti pina.
ma te mirat urime per lulen cai dina se na bon hysmetin cajat kur ti pina.
marshallah moj lule marshallah boja nones zemren naaa temen ma hic pa nal se marto ma te mirin djal.
marshallah moj lule marshallah boja nones zemren naaa temen ma hic pa nal se martojm ma te mirin djal

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019