Teksti Origjinal

Edhe kjo nate me edhte e gjate
Te pres t'me vish ne perqafim
Ne jemi lote
Qe sthahen kurre
Tregim i bukur me dhimbje shume.

Vetem per ty frymoj ne jete
Netet e erreta ti mi ndriqon
Degjoje zemren rrah per ty
Ajo rrefen per dashurine.

Ref.
Ti dhe une,nje enderr pa fund
Nje diell qe s'perendon,ti dhe une
Ti dhe une,nje shprese e pafund
Nje diell qe s'perendon,ti dhe une.2x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020